Adres strony internetowej: www.panaria.it
Kraj: Włochy

Panaria jest wyrazem wielkiej tradycji ceramicznej włoskiej międzynarodowej grupy Panariagroup Industrie Ceramiche S.p.A., światowego lidera w produkcji i dystrybucji powierzchni ceramicznych na podłogi i ściany. Dzięki ofercie cennych, artykułowanych i ustrukturyzowanych rozwiązań, które są w stanie zaspokoić każdą potrzebę, Panaria interpretuje najnowocześniejsze style z elekcyjnym powołaniem dla sektora mieszkaniowego.

Dom, o którym marzymy, jeszcze przed fizycznym miejscem, jest przestrzenią duszy, w której żyje się najbardziej intymny i autentyczny wymiar życia. Wszyscy chcemy przestrzeni, która nas reprezentuje i przypomina, lustro tego, czym jesteśmy i kim chcemy być. Dzięki Panarii ten sen staje się możliwy.

Robienie ceramiki jest w naszej kulturze. Nasza historia zaczyna się w 1974 roku i jest pełna ważnych sukcesów. Dzisiaj Panaria to niezawodna marka, która łączy jakość z umiejętnością interpretowania potrzeb swoich klientów w celu budowania z nimi długotrwałych relacji.

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu marki Panaria Ceramice, to zadzwoń do naszego salonu 32 259 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl. Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od prawie trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!