Adres strony internetowej: www.originepietra.it
Kraj: Włochy

ORIGINEPIETRA to nowoczesna firma, która oferuje naturalne i ekologiczne ceramiczne pokrycia ścienne i podłogowe, które można dostosować do każdego stylu, od rustykalnego do nowoczesnego, przy jednoczesnym wzbogaceniu przestrzeni architektonicznych o oryginalną estetykę w pełnej zgodności z najsurowszymi standardami narzucone przez bioarchitekturę.

Nasze kolekcje nawiązują zarówno do kamienia naturalnego jak i do kamienia odtworzonego, łupków, kwarcytu, porfiru, Luserna, marmuru, granitu i trawertynu. Idealnie nadają się jako okładziny zewnętrzne i wewnętrzne. ORIGINEPIETRA kataloguje kamienie z całego świata.

Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu przez ponad 20 lat badań nad materiałami kamiennymi, ORIGINEPIETRA jest dziś idealnym partnerem, w którym można znaleźć kamień idealny dla twojego projektu, niezależnie od tego, czy jest to kamień naturalny urodzony w głębi ziemi, czy kamień technologiczny o współczesnym duchu czy kamień przebudowany ekologicznie.

Te cechy, uznane i docenione przez planistów, architektów i projektantów, znajdują w asortymencie kamiennych pokryć i podłóg marki ORIGINEPIETRA innowacyjny wyraz, stworzony poprzez procesy produkcyjne i zaawansowaną kontrolę jakości, gwarantując jednocześnie konkurencyjne ceny na rynku krajowym i krajowym międzynarodowy.

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu marki Origine Pietra, to zadzwoń do naszego salonu 32 259 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl. Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od prawie trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!