Adres strony internetowej: www.novoceram.com
Kraj: Francja

Historia Novoceram rozpoczyna się w 1863 roku w Saint-Vallier-sur-Rhône (26). Ta dynamicznie rozwijająca się firma stała się jednym z wiodących producentów we francuskim przemyśle ceramicznym. Novoceram wyróżnia się ambitnymi i konkretnymi wyborami podejmowanymi w kwestiach środowiskowych, innowacyjnym systemem logistycznym oraz wrodzonym wyczuciem designu.

Novoceram łączy dynamicznego, innowacyjnego ducha z ponad stuletnią historią w sztuce ceramicznej. Pozwala to firmie oferować eleganckie i wyrafinowane kolekcje, które łączą uwagę nie tylko z ciągłymi innowacjami, ale także z trendami we współczesnym designie z doświadczeniem czerpanym z tradycji. Novoceram reprezentuje wartości francuskiej elegancji poprzez produkty, które stanowią syntezę badań stylistycznych i innowacji technologicznych.

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu marki Novocream, to zadzwoń do naszego salonu 32 259 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl. Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od prawie trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!