Adres strony internetowej: www.leonardoceramica.com/
Kraj: Włochy

LEONARDO weszło w skład grupy COOPERATIVA CERAMICA D’IMOLA W 1993 ROKU. Hasło, które przyświeca od początku istnienia zakładu produkcyjnego, to „spoglądać w przyszłość, by odkryć nowego, kreatywnego ducha i wykorzystać go zarówno teraz, jak i w przyszłości”.

Inspiracja pochodzi od jednego z najświatlejszych okresów Renensansu, w którym żył Leonardo Da Vinci, geniusz uznany na całym świecie, potrafiący odnaleźć równowagę między sztuka i nauką, w przestrzeni jednej i drugiej poruszając się perfekcyjnie.

Kolekcje Leonardo odzwierciedlają tę awangardową tendencję i zachowują doskonałą harmonię między sztuką i technologią. Baczna obserwacja najnowszych trendów, ciągłe badanie i rozwój doprowadziła do opracowania posadzek i okładzin, przemawiających do tych, którzy oczekują ewolucji ceramiki w kierunku high-tech.

Kolekcje, które cieszą się w naszym sklepie największą popularnością to przede wszystkim: Ashima, Endless, Factory, Icon, Iki oraz Moon.


Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie marki Leonardo albo chciałbyś otrzymać konkretną wycenę, zadzwoń do naszego salonu 32 259 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl. Ze względu na bliską współpracę z producentem jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze ceny i z powodzeniem realizujemy zamówienia z całej Polski.