Adres strony internetowej: www.ceramichelea.it
Kraj: Włochy

LEA Ceramiche to włoski producent luksusowych płytek ceramicznych oraz gresów podłogowych, który jest już na rynku od ponad 30 lat. Przez ten czas marka wyrobiła sobie renomę, nie tylko Włosi, ale też mieszkańcy innych krajów docenili ich produkty. Nic w tym dziwnego to doskonałe połączenie technologii z eleganckim, ale fantazyjnym projektem.

Płytki, które znajdziesz w ofercie LEA Ceramiche, sprawdzą się w pomieszczeniach narażonych na dużą wilgotność, tj. łazienki czy baseny. Oczywiście, płytki tego producenta nie tylko są doskonałym wyborem w tych dwóch pomieszczeniach – ze względu na wysoką odporność na ścieranie warto je wykorzystać w kuchni, salonie lub lokalach użytkowych. Bez problemu wykończysz nimi podłogi, jak i ściany, zarówno te w wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Stawiając na firmę LEA Ceramiche, zyskujesz płytki, które wzbogacą każdy projekt, podkreślając walory pomieszczenia.

Zostaw kontakt, Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe

Imię:

Email/Telefon:

Wiadomość:Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.