Adres strony internetowej: http://www.laufen.pl
Kraj: Szwajcaria

Laufen to jeden z największych producentów wyrobów ceramiki łazienkowej na świecie, wchodzący w skład hiszpańskiej grupy Rocca. Firma zajmuje się wytwarzaniem umywalek, wanien, brodzików, misek WC, bidetów, systemów hydromasażu, armatur, mebli oraz akcesoriów. Wszystkie produkty są starannie wykonywane z najlepszą dbałością o szczegóły.

Firma Laufen powstała w Szwajcarii i funkcjonuje już nieprzerwanie od ponad 125 lat. Od tego czasu ich produkty do codziennego użytku cieszą się uznaniem zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Marka Laufen dba również o ochronę środowiska, wytwarzając materiały, które oszczędzają cenne substancje, takie jak woda, surowce i energia. Firma koncentruje się na odpowiedniej jakości produkowanych wyrobów, która jest potwierdzona licznymi certyfikatami oraz atestami uznawanymi na całym świecie.

Zostaw kontakt, Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe

Imię:

Email/Telefon:

Wiadomość:Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.