Adres strony internetowej: www.lafaenzaceramica.com > Kraj: Włochy

LA FAENZA to marka grupy Cooperativa Ceramica d’Imola, która produkuje ceramikę do przestrzeni publicznych i mieszkalnych. Oferowane posadzki i okładziny są efektem wykorzystania najbardziej zaawansowanych rozwiązań technicznologicznych. Marka La Faenza powstała dzięki postaci Carlo Zauli, rzeźbiarza, który nadał kreatywnego rytmu ceramice z Faenzy. Autorzy kolekcji śledzą najbardziej współczesne trendy: płytki w technologii bicottura, monocottura, gres porcelanowy szkliwiony oraz barwiony w masie, opowiadając historię marki, która rozwinęła się, wyznaczając kierunek całej branży wyposażenia wnętrz.


Kolekcje, które cieszą się u nas w salonie największą popularnością to: Caracalla, Ego, Legno, Metallo, Neoclassica, Studio, Trex3.


Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie marki La Faenza albo chciałbyś otrzymać konkretną wycenę, zadzwoń do naszego salonu 32 259 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl. Ze względu na bliską współpracę z producentem jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze ceny i z powodzeniem realizujemy zamówienia z całej Polski.