Adres strony internetowej: www.lafabrica.it
Kraj: Włochy

La Fabbrica to firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości płytek ceramicznych i gresowych. Producent ciągle doskonali swoje metody produkcyjne i dąży do perfekcji, co pozwala firmie tworzyć najnowocześniejsze w zakresie projektowania i technologii kolekcje, które spełniają wygórowane wymagania architektów i projektantów wnętrz, a także wyjątkowo celnie trafiają w gusta Klientów.

La Fabbrica dostarcza płytki podłogowe i ścienne w różnych rozmiarach, w wielu kolorach oraz o rozmaitej teksturze. W ofercie tego włoskiego producenta znajdują się płytki kamienne, marmurowe, drewnopodobne, o klasycznym wyglądzie, płytki w nowoczesnym stylu oraz designerskie płytki o wyszukanych wzorach.


Kolekcje, które cieszą się u nas w salonie największą popularnością to: Ra-Ku, Chromatic, Amazon oraz Kauri.


Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie marki La Fabbrica lub chciałbyś otrzymać już konkretną wycenę, zadzwoń do naszego salonu pod 32 259 69 00 lub wyślij maila na plytki@dagma.pl. Ze względu na bliską współpracę z producentem jesteśmy w stanie zaoferować wyjątkowo konkurencyjne ceny, dzięki czemu z powodzeniem realizujemy zamówienia z całej Polski.