Adres strony internetowej: www.grespania.com
Kraj: Włochy

Grespania to międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży produktów ceramicznych, innowacyjnych zarówno pod względem technologii jak i wzornictwa. Charakteryzują się bogactwem wzorów i kolorów oraz różnorodnością rozmiarów i struktur. Firma produkuje m.in. płytki wielkoformatowe  (pod nazwą Coverlam) oraz płytki ceramiczne oczyszczające powietrze, samooczyszczające i bakteriobójcze (warto zwrócić na nie uwagę projektując ekologiczne budynki). Szeroka gama produktów Grespanii nie zna ograniczeń, począwszy od idei dla tych, którzy szukają oryginalności i własnego stylu, aż po rozwiązania techniczne dla najbardziej wymagających specjalistów.


Kolekcje, które cieszą się w naszym salonie największą popularnością to: Lyon, Calacata, Moma , Tempo , Creta oraz oczywiście cały Brand Coverlam, zwłaszcza seria Basic.


Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie marki Grespania  albo chciałbyś otrzymać konkretną wycenę, zadzwoń do naszego salonu 32 259 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl. Ze względu na bliską współpracę z producentem jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze ceny i z powodzeniem realizujemy zamówienia z całej Polski.