Adres strony internetowej: www.ceramichegrazia.it/
Kraj: Włochy

Ceramiche Grazia to włoska manufaktura płytek klasycznych. Jej produkty cechują się elegancją i bogatym wzornictwem, które podkreślą każdy element wystroju.
Płytki firmy Grazia  to niezaprzeczalny hit wśród wielu architektów i projektantów wnętrz, którzy cenią jakość wykonania i klasyczny design, który nigdy się nie starzeje. Wybierając podłogi do swojego mieszkania lub domu, zwróć szczególną uwagę na płytki Grazia Ceramiche, których zastosowanie wprowadzi we wnętrzu klimat eleganckiego glamour.


Kolekcje, które cieszą się w naszym salonie największą popularnością to: Vintage, Epoque, Essenze, Retro,  Vecchie Majoliche, Formae, Boiserie, Melange, Electa, New classic oraz wprowadzona niedawno Old England.


Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie marki Grazia Ceramiche  albo chciałbyś otrzymać konkretną wycenę, zadzwoń do naszego salonu 32 259 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl. Ze względu na bliską współpracę z producentem jesteśmy w stanie zaoferować bardzo dobre ceny a towar dowieźć w każde miejsce w Polsce.