Adres strony internetowej: www.fioranese.it/
Kraj: Włochy

Płytki podłogowe z precyzyjnym pomysłem stylu. Sugestie dotyczące materiałów naturalnych przeplatają się z najnowszymi trendami w modzie i aranżacji wnętrz, dzięki czemu nasze płytki podłogowe są bohaterami oryginalnego stylu życia. Niezbędny i wyrafinowany design w połączeniu z technologiczną i funkcjonalną duszą, która sprzyja praktyczności użytkowania i uniwersalności w przypadku porcelanowych płytek kamionkowych przeznaczonych do użytku wewnątrz i na zewnątrz, zdolnych do przekształcenia dowolnej powierzchni w prawdziwy mebel, który spełnia różne style i smaki.

Badania pochodzą ze świata zewnętrznego, są przeplatane naturalnymi sugestiami materiałowymi oraz najnowszymi trendami w modzie i aranżacji wnętrz, dzięki czemu nasze płytki podłogowe są częścią współczesnego stylu życia, zbudowanego na potrzeby człowieka i jego licznych emocji i inspiracje. Wszechstronna kreatywność charakteryzuje wszystkie nasze kolekcje, uporządkowane według dominujących walorów estetycznych i różnych zastosowań. Oferta 360 °, od podłóg po wykładziny przeznaczone do pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych, z rozwiązaniami bogatymi w pragmatyzm i funkcjonalność, które spełniają najbardziej różnorodne potrzeby naszych klientów.

Idealna równowaga i stylistyczna koordynacja w wyborze grafiki, kolorów i powierzchni, dialogi z walorami estetycznymi i formalnymi wewnętrznych i zewnętrznych płytek podłogowych i ściennych, autorytatywni protagoniści o niespotykanym wzornictwie i kreatywnych rozwiązaniach.

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu marki Fioranese, to zadzwoń do naszego salonu 32 259 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl. Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od prawie trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!