Adres strony internetowej: www.granitifiandre.com
Kraj: Włochy

Tradycja, wiedza i doświadczenie, które sięga ponad pół wieku, wyróżniają Fiandre na włoskim rynku płytek ceramicznych. Produktem flagowym producenta są płytki o dużym formacie 300 × 150 cm – Maximum Extralite. Charakteryzuje je nie tylko wysoka jakość i wyjątkowe parametry techniczne, ale też niepowtarzalne wzornictwo, które przyciąga uwagę. Wszystko to otrzymasz w atrakcyjnej cenie, o czym możesz samemu się przekonać, odwiedzając nasz salon płytek Format2.

Od samego początku Fiandre budowało swoją pozycję jako producenta płytek, który słynie z łączenia innowacyjnych wizji i technologii. Jako pierwsza firma w branży uwierzyła w porcelanowe płytki, o wymiarze 20 × 20, które w latach 60. XX wieku wydawały się ciekawostką, która nie osiągnie sukcesu. Historia szybko pokazała, że stało się inaczej, płytki o tym wymiarze zyskały w zawrotnym tempie na popularności, a Fiandre odniosło zwycięstwo, umacniając tym samym swoją pozycję na rynku.

Zostaw kontakt, Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe

Imię:

Email/Telefon:

Wiadomość:Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.