Adres strony internetowej: www.fapceramiche.com
Kraj: Włochy

Czy połączenie tradycji i innowacji może być dobrą mieszanką? Płytki marki FAP są najlepszym dowodem na to, że tak! W ich ofercie znajdziesz wiele pięknych kolekcji, w których płytki ceramiczne łączone są ze śmiałymi wariantami kolorystycznymi i oryginalnym wzornictwem oraz designem. To doskonały wybór dla osób, które chcą ożywić wnętrze lub nie boją się odważnych aranżacji.

Jeśli chcesz stworzyć wykwintne i szykowne wnętrze, nie musisz rezygnować z kolekcji FAP. W naszym salonie znajdziesz płytki nawiązujące do marmuru – Calacatta – lub kamienia. Z ich pomocą podkreślisz piękno wnętrza, jednocześnie nadając mu szczypty elegancji.

Dużym zainteresowaniem płytki marki FAP cieszą się wśród architektów, którzy tworzą obiekty użyteczności publicznej. Doskonale sprawdzają się w biurach, hotelach, restauracjach, ale też będą pasować do kuchni, łazienki, salonu w prywatnych mieszkaniach.

Zostaw kontakt, Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe

Imię:

Email/Telefon:

Wiadomość:Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.