Adres strony internetowej: www.etruriadesign.it/ergon
Kraj: Włochy

ETRURIA oferuje niezwykle bogatą i wszechstronną gamę trójwymiarowych powłok, w szerokim wyborze kolorów, formatów i linii graficznych opracowanych na podstawie dwóch różnych koncepcji dekoracyjnych: bardziej rygorystycznej i wyraźnej z kolekcji Victoria w przeciwieństwie do kolekcji Art Deco, w której znajduje się centralna pewna reinterpretacja retro dekoratywizmu. Aby spełnić potrzeby projektowe, firma ETRURIA opracowała HEX, kolekcję, która czerpie doświadczenie z materiałów podłogowych z płytek cementowych i niszczy je, a następnie rekontekstualizuje w obecnej sytuacji.

Podłoga nie jest już tylko miejscem przejścia, ale przestrzenią do umeblowania i charakteru, która może łączyć kreatywność projektowania z doskonałą jakością materiału, takiego jak kamionka porcelanowa na całe ciało. Z biegiem lat projekt ETRURIA przywrócił blask symbolicznym powierzchniom XX wieku, przenosząc swoje możliwości wyposażenia na współczesny projekt wnętrz. Emocjonalna i materialna ścieżka, która zakończyła się opracowaniem linii mebli łazienkowych, które idealnie integrują się z podłogami i ścianami designerskimi

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu marki Ergon, to zadzwoń do naszego salonu 32 259 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl. Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od prawie trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!