Adres strony internetowej: www.emilgroup.it/ergon
Kraj: Włochy

Innowacje techniczne zastosowane w nowoczesnej ceramice. Ergon to marka produktów odpowiednich do projektów architektonicznych. Ergon oferuje 15 kolekcji do wyposażenia domów, biur, sklepów, restauracji, klubów, środowisk publicznych, prywatnych, zewnętrznych i wewnętrznych. Konstrukcja płytek i wykładzin jest niewątpliwie nowoczesna i niezwykle dostosowalna do nieskończonych rozwiązań meblowych.

Projekt architektoniczny zarządzany za pomocą Ergon ma silny efekt wizualny: wyrazisty i szczegółowy, nowoczesny, ale nadaje się również do bardziej klasycznych środowisk. Połączenie podstawowego i czystego designu ze szczególnym naciskiem na innowacyjność sprawia, że porcelana Ergon jest linią pełną autentyczności i umiejętności uchwycenia najbardziej zaskakujących szczegółów.

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu marki Ergon, to zadzwoń do naszego salonu 32 259 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl. Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od prawie trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!