Adres strony internetowej: www.equipeceramicas.com
Kraj: Włochy

EQUIPE CERAMICAS odpowiada na potrzeby swoich klientów od samego początku swojego istnienia. W momencie, w którym firma powstała, czyli w sierpniu 1999 roku, rozwiązali problem osób, którzy szukali ozdobnych listw wykańczających. Wysokiej jakości oraz niszowe produkty bardzo szybko pozwoliły się hiszpańskiej firmie wybić na rodzimym rynku. Zaledwie w 5 lat stali się liderem ozdobnych listw wykańczających, a rok później wprowadzili do swojej oferty płytki ścienne w niewielkich formatach. Nowy asortyment szybko podbił serca Hiszpanów, a marka EQUIPE umocniła jeszcze bardziej swoją pozycję na rynku.

Obecnie EQUIPE działa w Europie i Ameryce Łacińskiej. Szczególnym uznaniem ich płytki cieszą się w Hiszpanii, Włoszech, Francji, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Także w Polsce zainteresowanie ich produktami zaczyna wzrastać, w naszym salonie znajdziesz również ich płytki z takich kolekcji jak: Coralstone, Magical, Art. Nouveau czy Artisan.

Zostaw kontakt, Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe

Imię:

Email/Telefon:

Wiadomość:Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.