Adres strony internetowej: www.emilgroup.it
Kraj: Włochy

Emilceramica to marka w branży ceramicznej. Szacunek dla tradycji łączy się z chęcią wprowadzania innowacji, dając idealne połączenie, które sprawia, że kolekcje Emilceramica są niepowtarzalne. Uważny na najnowsze trendy z niezachwianą dbałością o szczegóły, kamień węgielny marki, który nigdy nie zawodzi w ofercie dostępnych płytek i wykładzin. Emilceramica oferuje 23 kolekcje kamionki porcelanowej, wszystkie o wysokiej jakości strukturalnej, do przestrzeni zewnętrznych i wewnętrznych, publicznych lub prywatnych.

Kombinacje kolorów i materiałów zawsze oznaczają ponadczasowy styl, włoską elegancję i nowoczesny design zgodny z najnowszymi trendami. Jeśli dbałość o szczegóły stanie się jedną z głównych cech dekorowania przestrzeni, Emilceramica jest idealną marką Made in Italy, która oferuje zestaw płytek i pokryć, które nadają meblom wyjątkowości. Marka to prawdziwe połączenie designu i tradycji. Wprowadza ciągłe innowacje, nie zapominając, skąd pochodzi.

Większość kolekcji prezentujemy w podziale na kategorie u góry strony. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tego, czego szukasz, bądź masz pytania odnośnie konkretnego produktu marki Emil Ceramica, to zadzwoń do naszego salonu 32 259 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl. Płytkami i wyposażeniem łazienek zajmujemy się od prawie trzydziestu lat, więc na pewno Ci pomożemy!