Adres strony internetowej: www.domceramiche.it/collezioni-dom/
Kraj: Włochy

Od ponad 15 lat na rynku Dom Ceramiche przechodzi proces ciągłej ewolucji, aby sprostać zmieniającym się potrzebom kupujących.
Dom Ceramiche coraz śmielej zaznacza swoją obecność na rynku krajowym oraz międzynarodowym biorąc pod uwagę ilość realizowanych projektów.

Green Building Italy
DOM CERAMICHE działa na rzecz ciągłego doskonalenia badań i zrównoważenia rozwoju, oferując płytki ceramiczne uzyskane w procesie produkcji optymalizującym zużycie zarówno materiału, jak i energii. Dołączenie do Green Building Italy pozwaliło DOM CERAMICHE zaistnieć w sieci z najbardziej konkurencyjnymi firmami z branży budowlanej we Włoszech oraz przyczynić się do rozprzestrzeniania się kultury zrównoważonego budownictwa.

Przeglądając ofertę Dom Ceramiche, warto zwrócić uwagę na kolekcje: Aria, Barn Wood,
Castle, Comfort C, G,R,S,W, Logwood, I Neutri, Desert, Cut, Craftsman Wood, District, Lipari, Pura, Resort, Manhatan, Nori, Smooth, Noa, Uptown, Tweed, Ston Fusion, Vera, Vibes, Resort Style.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie marki Dom Ceramiche lub chciałbyś otrzymać konkretną wycenę, zadzwoń do naszego salonu 32 255 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl Ze względu na bliską współpracę z producentem jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze ceny i z powodzeniem realizujemy zamówienia z całej Polski.