Adres strony internetowej: www.delconca.com
Kraj: Włochy

Ceramica Del Conca została założona w 1979 roku i jest jedną z pierwszych firm w branży ceramicznej, która opracowała technikę produkcji ceramiki szkliwionej na białej kamionce. W skład Grupy Del Conca wchodzą cztery marki: Ceramica Del Conca, Ceramica Faetano, Pastorelli i Del Conca USA, cztery zakłady produkcyjne, firma handlowa Produco oraz fundacja Fondazione Cino Mularoni.
Cechą wyróżniającą Grupę Del Conca jest wszechstronność oferty, począwszy od wykończenia powierzchni (levigato, lappato, smooth, naturale, strutturato, bocciardato), poprzez formaty grubości 8mm, 10mm, 20mm (płyty tarasowe), aż po wyjątkowo ciekawe dekoracje. Kolekcje płytek Del Conca nawiązują do naturalnych struktur, takich jak: kamień, drewno, cement, metal, czy też typowa dla włoskiego stylu czerwona glinka, tzw. cotto.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie do marki DEL CONCA lub chciałbyś otrzymać konkretną wycenę, zadzwoń do naszego salonu 32 255 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl.
Ze względu na bliską współpracę z producentem, jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze ceny i z powodzeniem realizujemy zamówienia z całej Polski.