Adres strony internetowej: www.dadoceramica.it/collezioni/sdfe11632
Kraj: Włochy

Dado Ceramica to producent, który zastosował innowacyjną technologię wykonania przez podwójne wypalanie płytek, dzięki temu tak wyprodukowane materiały cechują się dużą wytrzymałością oraz odpornością na ścieranie. Znajdują zastosowanie we wszystkich projektach architektonicznych: mieszkaniowych i komercyjnych.

Styl Made in Italy jest szeroko rozpowszechniony na rynkach międzynarodowych oraz zawsze był stabilny na rynku włoskim. Dado Ceramica jest liderem Grupy EcoDADO + utworzonej przez przemysłową i handlową współpracę fabryk Dado Ceramica, Antica Ceramica Rubiera i Cotto Petrus / Trial Ceramica.

Na uwagę zasługuje kilka kolekcji wyróżniających się stylem i jakością wykonania między innymi dzięki zastosowaniu technologii nadruku FULL HD DIGITAL.
Producent oferuje wiele wariantów płytek nawiązujących do betonu jak na przykład Solid, Mansion, Fabric, Cementi przez materiały inspirowane naturą Marmi Pregiati, Aspen, Pietra di Vals, Pietra di Baviera czy wykończenie kamienne Landscape, Quarry, Stone Blend, Scout, Smot, Touch Feel, po Bricone, Wallpapers, Stone MIX, Aspen Out, Emotion Out, kończąc na płytkach nawiązujących do drewna tj. Ikon, Universal Oak, Essenze, Akaba, Sierra

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie marki Dado Ceramica lub chciałbyś otrzymać konkretną wycenę, zadzwoń do naszego salonu 32 255 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl Ze względu na bliską współpracę z producentem jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze ceny i z powodzeniem realizujemy zamówienia z całej Polski.