Adres strony internetowej: https://www.coverlambygrespania.com//pl/
Kraj: Hiszpania

Coverlam to marka należąca do grupy ceramicznej Grespania, zajmującej się produkcją i dystrybucją płyt wielkoformatowych (znanych w naszym kraju jako spieki kwarcowe), innowacyjnych pod względem właściwości i wzornictwa.  Materiał ten jest odporny na zarysowania i zużycie wynikające z codziennego użytkowania. Jest to szczególnie ważne np. w przypadku blatów kuchennych a także stołów, czy szaf, zachowując tym samym swój oryginalny wygląd na dłużej.
Coverlam poza kolekcją monokolorów (kolekcja basic), ma w swojej ofercie również: imitację kamienia (blue stone i basaltina), imitację marmuru (nieśmiertelna calacata, a także carrara, duomo, estatuario, paladio, silk, czy nero ardi), imitację betonu (concrete i titan), imitację drewna (irati) oraz zachwycającą imitację metalu (kolekcja lava).

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie do marki Coverlam lub chciałbyś otrzymać konkretną wycenę, zadzwoń do naszego salonu 32 255 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl. Ze względu na bliską współpracę z producentem, jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze ceny i z powodzeniem realizujemy zamówienia z całej Polski.