Adres strony internetowej: www.cottopetrus.it/it/s/index.jsp
Kraj: Włochy

Cotto Petrus oferuje swobodę młodego, świeżego stylu zgodnie z najnowszymi trendami życia we współczesnym domu.
Cotto Petrus wchodzi w skład Grupy EcoDADO + utworzonej przez przemysłową i handlową współpracę Dado Ceramica, Antica Ceramica Rubiera i Cotto Petrus / Trial Ceramica.

Marmur, drewno, kamienie naturalne, terakota w wyrafinowanych kolorach i teksturach, wzbogacone o specjalne elementy dekoracyjne to wizytówka Cotto Petrus. Dzięki przystępnej cenie to piękne materiały dostępne dla każdego, komu przyjemność sprawia kreowanie przestrzeni wokół siebie.

W ofercie marki są podłogi i ściany stworzone dla tych, którzy chcą zaprojektować swoje otoczenie elegancko oraz z wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie produktu. To zarówno świetne klasyki które powracają, ale także nowe style i nowe inspiracje: kolory, wykończenia i dekoracje do odkrycia, mieszania, zabawy i tworzenia najbardziej efektownych i modnych połączeń.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie marki Cotto Petrus lub chciałbyś otrzymać konkretną wycenę, zadzwoń do naszego salonu 32 255 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl Ze względu na bliską współpracę z producentem jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze ceny i z powodzeniem realizujemy zamówienia z całej Polski.