Adres strony internetowej: www.cottodeste.it
Kraj: Włochy

Cotto d’Este to firma, która jest na rynku blisko 25 lat. Została założona w 1993 r. w niewielkiej miejscowości Sassulo, znajdującej się niedaleko Modeny. Ten producent płytek to idealny przykład firmy, która łączy zaawansowane technologie produkcji z wizualnymi walorami oraz praktycznością. To podejście i jakość, która za nim stoi, sprawiła, że Cotto d’Este zdobył renomę na międzynarodowym rynku.  Dodatkowo firma dba o ekologię, co potwierdzają certyfikaty, tj. LEED i Ecolabel.

Jakie płytki znajdziesz w ofercie tego producenta? Wybór jest bogaty, w Cotto d’Este znajdziesz między innymi spieki kwarcowe. Na szczególne uznanie zasługują tutaj kolekcje Lotus, Corten i Sketch, oczywiście, są one w ofercie naszego salonu płytek.

Zostaw kontakt, Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe

Imię:

Email/Telefon:

Wiadomość:Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.