Adres strony internetowej: www.coem.it
Kraj: Włochy

Ceramiche Coem może poszczycić się innowacyjnością i wysoką jakością produkcji, ale także dużą dbałością o środowisko oraz charakterystyczną, włoską tradycją ceramiczną.

Ceramiche Coem oferuje płytki podłogowe i ścienne (zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne), odpowiednie dla każdej powierzchni domu, przestrzeni publicznych czy komercyjnych. Ceramika w różnych rozmiarach, nieskończenie wiele klasycznych, jak i współczesnych rozwiązań, dekoracje, mozaiki i specjalne wykończenia, pozwolą zaspokoić wymagania każdego rodzaju projektu, od renowacji po nowe budynki.
 
Na uwagę zasługuje płytka gresowa nawiązująca wyglądem do kamienia - REVERSO, ze wzorem imitującym częściowo niedoskonały kamień trawertynowy. Styl jest zgodny z trendem surowych wnętrz, co w połączeniu z nowoczesnymi formatami jak 120x120cm, powoduje że jest wyjątkowo często wybierany przez projektantów wnętrz.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie do marki Ceramiche Coem lub chciałbyś otrzymać konkretną wycenę, zadzwoń do naszego salonu 32 255 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl. Ze względu na bliską współpracę z producentem, jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze ceny i z powodzeniem realizujemy zamówienia z całej Polski.