Adres strony internetowej: www.florim.com/en/cerim/
Kraj: Włochy

Cerim – włoska marka, wchodząca w skład koncernu Florim, która zrzesza cenionych producentów płytek ceramicznych i porcelanowych. Producent znany jest płytek, które swoim wyglądem przypominają naturalny kamień, w naszej ofercie znajdziesz kolekcje tj. Contemporary Stone, Material Stone czy Natural Stone.

Płytki marki Cerim to doskonały wybór dla wymagających klientów, producent tworzy płytki o nowoczesnym designie, które nie tylko wyglądają, ale też są niezwykłe funkcjonalne. Kolekcje mocno są inspirowane naturalnymi materiałami, nie tylko kamieniem, o którym wcześniej wspominaliśmy, ale też drewnem czy cementem.

Zostaw kontakt, Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe

Imię:

Email/Telefon:

Wiadomość:Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.