Adres strony internetowej: www.florim.com/en/cerim/
Kraj: Włochy

Fabryka Cerim jest jedną z pięciu marek wchodzących w skład grupy Florim Ceramiche. Płytki Cerim charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem (każdego roku marka prezentuje około pięciu nowych kolekcji), pozostając jednocześnie konkurencyjnymi cenowo do naszych krajowych producentów. Firma DAGMA od 20 lat jest głównym importerem płytek Cerim do Polski.

Marka wykorzystuje technologie rozwinięte przez grupę Florim, od wielu lat oferując nowoczesne płytki Magnum o grubości 6 mm i maksymalnym formacie 120x240 cm. Kolekcje płytek Cerim na naszej stronie są podzielone ze względu na ich wzór bądź format, począwszy od płytek wielkoformatowych przez te nawiązujące do kamienia, do marmuru itd. Najbardziej znaną i uznaną na całym świecie kolekcją marki Cerim jest kolekcja Timeless. W jej skład wchodzą przeróżne nawiązania do kamienia, które jak sama nazwa wskazuje, od lat opierają się próbie czasu. Inne polecane kolekcje to: Le Veneziane (nawiązanie do lastryko), Exalt, Antique Marble, Rocka Salt oraz Crayons of Cerim.

Jeżeli szukasz płytek marki Cerim (albo innej marki z grupy Florim) lub chciałbyś otrzymać już konkretną wycenę, skontaktuj się z nami telefonicznie 32 259 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl. Ze względu na bliską współpracę z grupą Florim jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze ceny na płytki Cerim i z powodzeniem obsługujemy inwestycje w całym kraju.