Adres strony internetowej: www.cerdomus.com
Kraj: Włochy

Historia marki Cerdomus zaczęła się już w 1969 roku, to właśnie wtedy Cesare Biancini założył wraz z grupą przyjaciół Cerdomus Ceramiche. Obecnie jest to dynamicznie rozwijająca się firma, która przez prawie 50 lat zbudowała silną pozycję na międzynarodowym rynku.

Odważny styl połączony z wysoką jakością wyróżnia Cerdomus na tle innych producentów płytek ceramicznych. Jeśli chcesz stworzyć eleganckie, a zarazem wyraziste wnętrze w swoim domu, wybierz dzieła marki Cerdomus. Oferowane przez producenta płytki doskonale sprawdzą się wewnątrz domu (kuchnia, sypialnia, łazienka czy salon), jak i na zewnątrz (taras, balkon).

Zostaw kontakt, Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe

Imię:

Email/Telefon:

Wiadomość:Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.