Adres strony internetowej: www.cerdomus.com/home-it
Kraj: Włochy

Cerdomus jest przodującym producentem gresów szkliwionych, którego wiedza specjalistyczna i know-how technologiczne sprawiają, że jest firmą zdolną do wyznaczania trendów we współczesnym projektowaniu wnętrz.
Spośród szerokiej oferty Cerdomus, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na kolekcje płytek drewnopodobnych, w tym na kolekcję Othello, którą charakteryzuje efekt naturalnego drewna wzbogaconego o bardzo delikatny efekt wytrawiania. Kolekcja występuje w ośmiu wariantach kolorystycznych. Technologia cyfrowa pozwoliła na uwydatnienie detali, odsłaniając piękno naturalnych słojów. Dodatkowym atutem kolekcji jest powierzchnia antypoślizgowa występująca w trzech neutralnych kolorach, do zastosowania zarówno na zewnątrz budynków mieszkalnych, jak i komercyjnych.
Ponadto, producent wyróżnia się ofertą aż pięciu różnych wykończeń powierzchni płytki. Stwarza to ogrom możliwości przy projektowaniu nieoczywistych wnętrz, mających wyróżnić się nie tyle wzorem płytki co właśnie rodzajem jej powierzchni.
Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie do marki Cerdomus lub chciałbyś otrzymać konkretną wycenę, zadzwoń do naszego salonu 32 255 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl. Ze względu na bliską współpracę z producentem, jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze ceny i z powodzeniem realizujemy zamówienia z całej Polski.