Adres strony internetowej: www.ceramichepiemme.it
Kraj: Włochy

Ceramiche Piemme to włoski producent podłogowych oraz ściennych płytek ceramicznych. Firma ściśle współpracuje z projektantem mody Valentino – efektem wspólnej pracy są nietuzinkowe kolekcje łazienkowe, które łączą w sobie elegancję i funkcjonalność.

Płytki Ceramiche Piemme to doskonały wybór nie tylko do łazienki, ale też za pomocą płytek tego producenta możesz odmienić wnętrze salonu, kuchni czy sypialni. W naszym sklepie znajdziesz m.in. kolekcję Nordic oraz Concretetaupe. W obu przypadkach płytki z tych kolekcji są rozwiązaniem wartym wzięcia pod uwagę, jeśli chcesz stworzyć minimalistyczne wnętrze.

Zostaw kontakt, Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe

Imię:

Email/Telefon:

Wiadomość:Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.