Adres strony internetowej: www.florim.com/en/casadolcecasa-casamood/
Kraj: Włochy

Marka Casa Dolce Casa / Casamood wchodzi w skład jednej z największych grup producentów płytek, Florim Ceramiche. Jej oferta skierowana jest przede wszystkim do architektów oraz osób niebojących się odważnych projektów, oraz niestandardowych rozwiązań. Firma DAGMA od ponad 20 lat jest głównym importerem płytek grupy Florim do Polski.


Ze względu na przynależność do wspomnianej grupy Florim, fabryka może oferować najbardziej zaawansowane technologicznie płytki wielkoformatowe Magnum o maksymalnym rozmiarze 160 x 320cm. Kolekcje płytek Casa Dolce Casa / Casamood na naszej stronie zostały podzielone na kategorie, począwszy od płytek wielkoformatowych przez te nawiązujące do marmuru, do kamienia itd. Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na jedyną w swoim rodzaju kolekcję Casa Dolce Casa Artwork, dla której inspiracją było włoskie terazzo, lastryko. Ponadto, marka jako pierwsza wprowadziła do świata płytek wzór Casa Dolce Casa Sahara Noir.


Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie marki Casa Dolce Casa lub innej marki z grupy Florim albo chciałbyś otrzymać konkretną wycenę, zadzwoń do naszego salonu 32 259 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl. Ze względu na bliską współpracę z producentem jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze ceny i z powodzeniem realizujemy zamówienia z całej Polski.