Adres strony internetowej: www.florim.com/en/casadolcecasa-casamood/
Kraj: Włochy

Casa Dolce Casa i Casamood to dwie niezwykłe marki, należące do koncernu Florim. W obu przypadkach proponowane przez nich produkty łączą w sobie najwyższą jakość oraz przykuwający uwagę design. Za wyjątkowością tych marek stoi wieloletnie doświadczenie koncernu Florim, najnowsza technologia oraz pogoń za najlepszymi rozwiązaniami.

Casa Dolce Casa proponuje płytki ceramiczne o różnych fakturach, ich płytki mogą przypominać prawdziwy kamień, czy imitować drewno. Niezależnie od tego, jakich płytek szukasz, Casa Dolce Casa proponuje Ci prostokątne dzieła sztuki, które podkreślą każde wnętrze, jednocześnie tworząc przy tym komfortową i bezpieczną przestrzeń do chodzenia.

Casamood również oferuje płytki ceramiczne. W swoich kolekcjach bezbłędnie łączy w sobie klasykę oraz nowoczesność, a każda z ich propozycji opowiada niezwykłą historię. Wszystkie kolekcje łączy wspólny mianownik – wybierając płytki Casamood, możesz stworzyć ciepłe i przyjazne wnętrze. W ich ofercie znajdziesz płytki gresowe, szklane mozaiki czy stiuki.

Zostaw kontakt, Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe

Imię:

Email/Telefon:

Wiadomość:Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.