Adres strony internetowej: www.bisazza.it
Kraj: Włochy

Bisazza to włoska firma, która już ponad 60 lat wyznacza trendy we współczesnym designie. W ich ofercie znajdziesz szklane mozaiki w różnych wydaniach, od klasycznych, przez ozdobne aż po nowoczesne, dzięki czemu każdy znajdzie rozwiązanie dla siebie.

Firma powstała w 1954 roku, a ich siedziba mieści się w mieście Vicenza (północne Włochy). Obecnie jest to jeden z najbardziej znanych producentów luksusowej mozaiki szklanej na całym świecie. Atutem firmy jest nie tylko bogata oferta, ale również nietypowy design, wysoka jakość i kunsztowne wykonanie. 

Warto też wspomnieć o strategii rynkowej firmy. Bisazza tworzy luksusowe, odpowiednie dla każdego obszaru życia rozwiązania, które można zastosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Propozycje tego producenta łączą w sobie elegancję, nowoczesny styl i wysoką jakość.

Zostaw kontakt, Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe

Imię:

Email/Telefon:

Wiadomość:Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.