Adres strony internetowej: www.bisazza.it
Kraj: Włochy

Bisazza, synonim luksusowej mozaiki. Od lat współpracujemy z Bisazza Polska importując te piękne włoskie mozaiki wykorzystywane zarówno w domach prywatnych jak i w większych projektach. Efekt wykończeń ściennych i podłogowych z wykorzystaniem mozaiki Bisazza zawsze robi piorunujące wrażenie. Klient może wybierać pośród kolekcji mozaiki: Bisazza Colori (jeden dominujący odcień), Bisazza Miscele, Bisazza Sfumature (kolorowe gradienty), Bisazza Decori (niesamowite obrazy stworzone z mozaiki), Bisazza Fregi. Koniecznie odwiedź zakładkę na naszej stronie Mozaiki i zainspiruj się wybranymi przez nas kolekcjami.

Ze względu na wieloletnią współpracę z firmą Bisazza jesteśmy w stanie zaoferować fachową pomoc w doborze najlepszej mozaiki, pracując wspólnie z projektantami Bisazzy we Włoszech. Bisazza to nie tylko mozaiki, w ofercie producenta znajdują się również Bisazza Cementiles (płytki cementowe), Bisazza Wood (wykończenia drewniane), Bisazza Marmo (naturlany kamień), Bisazza Bagno & Home (elementy wystroju i wyposażenia łazienek).

Jeżeli masz pytania odnośnie oferty marki lub chciałbyś otrzymać konkretną wycenę na mozaikę Bisazza, zadzwoń do naszego salonu 32 259 69 00 lub wyślij do nas maila na plytki@dagma.pl.