Dla architektów - dlaczego warto z nami współpracować? | DAGMA

Dlaczego warto z nami współpracować?


Salon FORMAT2 jest miejscem, które ma inspirować a nie dostarczać gotowe rozwiązania, dlatego współpraca z architektami i projektantami wnętrz leży u podstaw działalności naszej firmy.

Nasz salon sprzedaży FORMAT2 został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksimum komfortu pracy architektom oraz inwestorom. Nie prezentujemy w nim gotowych rozwiązań w formie tradycyjnych boksów łazienkowych, ale właśnie architektom pozostawiamy swobodę w urzeczywistnianiu ich wizji projektowych na miejscu. Pomaga w tym ogromna biblioteka płytek oraz ekspozytory pozwalające zestawiać ze sobą różne rodzaje płytek, zarówno w pionie, jak i poziomie.

Do dyspozycji architektów pozostawiamy wygodne miejsca pracy wyposażone w najnowocześniejsze programy do tworzenia pięknych wizualizacji oraz zespół profesjonalnych doradców doskonale znających ofertę dziesiątek producentów, z którymi współpracujemy.


Szeroki wybór

W swojej ofercie posiadamy płytki włoskich, polskich, niemieckich, hiszpańskich producentów. Z pewnością każdy znajdzie u nas odpowiadające mu produkty.


Jesteśmy na bieżąco z trendami.

Nasi doradcy biorą udział w szkoleniach produktowych oraz odwiedzają targi branżowe, dzięki czemu możeny nie tylko oferować to, co obecnie najmodniejsze, ale również najnowocześniejsze i ekologiczne.


Dajemy pełne wsparcie naszego specjalisty.

Do każdego projektu w trakcie współpracy przydzielany jest do Państwa dyspozycji nasz doradca, na którego wiedzę i wsparcie możecie liczyć.


Nie boimy się wyzwań.

Masz śmiały pomysł, który potrzebujesz skonfrontować z rzeczywistymi możliwościami producentów? Z niektórymi współpracujemy już kilkanaście lat, dlatego często są w stanie wyjść dla nas poza ramy swojej podstawowej oferty.


Korzystne warunki współpracy.

Cenimy sobie współpracę z architektami. Niezależnie od tego czy reprezentujesz duże biuro czy prowadzisz jednoosobową działalność warunki, które Ci zaproponujemy na pewno Cię usatysfakcjonują.

Osoba do kontaktu

Architektom oraz dekoratorom wnętrz oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy. Jeżeli planujesz odwiedzić nasz salon bądź masz pytania, prześlij swoją wiadomość do naszego działu współpracy z architektami.

Osoba odpowiedzialna za nawiązywanie kontaktów z architektami i projektantami wnętrz:
Łukasz Tomasik
tomasik.l@dagma.pl
32 259 10 20Newsletter

Jeżeli chcesz raz w miesiącu otrzymywać zwięzłą informację nt najnowszych kolekcji płytek wraz z teksturami, zapisz się do naszego newslettera:

Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.