Szkolenie EKSPERT OD DUŻYCH FORMATÓW vol. 2 | DAGMA

Blog


Szkolenie EKSPERT OD DUŻYCH FORMATÓW vol. 2

Po raz kolejny łączymy siły z firmami Procelaingres i Botament, aby przygotować dla Was wyjątkowe szkolenie. Tym razem szkolenie EKSPERT OD DUŻYCH FORMATÓW vol. 2 odbędzie się 21 lutego 2018 roku.

Sprawdź dalszą część tekstu i zobacz, jakie tematy poruszymy w Katowicach.

Zapisz się na bezpłatne szkolenie i zdobądź ekspercką wiedzę

21 lutego 2018 roku w Katowicach odbędzie się bezpłatne szkolenie ESKPERT OD DUŻYCH FORMATÓW vol.2. Po raz drugi organizatorami szkolenia są: DAGMA, Porcelaingres i Botament. Szkolenie rozpocznie się od godziny 9 i będzie trwało ok. 5h.

Szkolenie jest przeznaczone dla firm wykonawczych i będzie poruszało następujące tematy z zakresu płyt wielkoformatowych:

 - przenoszenie płyt i ich transport,

- obróbka płyt: cięcie, wycinanie otworów,

- klejenie płyt wielkoformatowych,

- wykorzystanie płyt na posadzkach (przesuwanie dylatacji, płyty tłumiąco-kompensujące),

- spoinowanie płyt wielkoformatowych.

W trakcie szkolenia zostaną wykorzystane narzędzia wielu różnych producentów.

Szkolenie jest bezpłatne dla firm, które współpracują z DAGMĄ. Aby móc wziąć w nim udział, należy przesłać maila z nazwą firmy, imieniem i nazwiskiem uczestnika na e-maila: boi@dagmaplytki.pl  
Zostaw kontakt, Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe

Imię:

Email/Telefon:

Wiadomość:Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.