Szkolenie Botament-Fachman w Katowicach już w marcu! | DAGMA

Blog


Szkolenie Botament-Fachman w Katowicach już w marcu!

\

Po raz kolejny firmy Botament i Fachman organizują szkolenia, tym razem aż w 11 polskich miastach! W Katowicach pojawią się 6 marca oraz przeprowadzą szkolenie m.in. z zakresu klejenia i spoinowania płyt wielkoformatowych w technologii Air Flow Control czy najnowszych rozwiązań przy wykonywaniu tarasów i balkonów.

Jak wyglądają moduły szkoleniowe oraz dlaczego warto zapisać się na to szkolenie? Więcej informacji na ten temat znajdziesz w dalszej części tekstu.

Botament-Fachman – ucz się od fachowców!

Firma Botament to dynamicznie rozwijająca się firma, które przede wszystkim oferuje produkty z zakresu profesjonalnej chemii budowlanej. Przedstawiciele tego przedsiębiorstwa kładą  duży nacisk na doskonale swoich produktów, dlatego też praktycznie co roku wprowadzają na rynek nowe, innowacyjne produkty i technologie.

Aby móc dzielić się zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem, firma Botament połączyła siły z Fachman. Wynikiem ich współpracy są certyfikowane szkolenia Botament-Fachman, gdzie, prócz teorii, szkoleniowcy przekazują też praktyczną wiedzę.

Czego nauczysz się na szkoleniu w Katowicach?

Wszystkie szkolenia, nie tylko te, które odbędzie się 6 marca w Katowicach, podzielone są na 3 moduły szkoleniowe.

\

Tematem modułu szkoleniowego nr 1 jest klejenie fugowanie płyt wielkoformatowych. Na szkoleniu dowiesz się m.in. o innowacyjnej technologii Air Flow Control.

Z kolei moduł szkoleniowy nr 2 jest poświęcony w całości rozwiązaniom stosowanym przy budowie balkonów i tarasów. Dowiesz się z niego o nowym produkcie – taśmie uszczelniającej Botament Portalband. Na szkoleniu zostanie również poruszony temat izolacji reaktywnej czy klejenia płytek M 29 HP.

Głównym zagadnieniem modułu szkoleniowego nr 3 będzie beton dekoracyjny Betonoptik. Specjaliści Botament-Fachman opowiedzą Ci o jego ponadczasowym wyglądzie i o tym, jak za jego pomocą można indywidualnie kształtować powierzchnię we wszystkich pomieszczeniach.

Dołącz do silnej grupy wykonawców doskonalących się w ramach programu EKSPERCI DAGMA.

Gdy firmy Botament i Fachman nawiązały współpracę, zależało im na zbudowaniu silnej grupy wykonawców, którzy w swojej pracy wykorzystują nie tylko wiedzę techniczną, ale też specjalistyczną chemię budowlaną. Ty również możesz dołączyć do tej grupy, jeżeli opisana powyżej tematyka Cię interesuje skontaktuj się z Biurem Obsługi Inwestycji DAGMA.

Firma DAGMA oraz Botament nie pobierają opłat za uczestnictwo w szkoleniach. W przypadku rezygnacji, Botament zastrzega sobie jednak prawo do pobrania opłat za koszty organizacji.