Szkolenie Botament-Fachman w Katowicach już w marcu! | DAGMA

Blog


Szkolenie Botament-Fachman w Katowicach już w marcu!

\

Po raz kolejny firmy Botament i Fachman organizują szkolenia, tym razem aż w 11 polskich miastach! W Katowicach pojawią się 6 marca oraz przeprowadzą szkolenie m.in. z zakresu klejenia i spoinowania płyt wielkoformatowych w technologii Air Flow Control czy najnowszych rozwiązań przy wykonywaniu tarasów i balkonów.

Jak wyglądają moduły szkoleniowe oraz dlaczego warto zapisać się na to szkolenie? Więcej informacji na ten temat znajdziesz w dalszej części tekstu.

Botament-Fachman – ucz się od fachowców!

Firma Botament to dynamicznie rozwijająca się firma, które przede wszystkim oferuje produkty z zakresu profesjonalnej chemii budowlanej. Przedstawiciele tego przedsiębiorstwa kładą  duży nacisk na doskonale swoich produktów, dlatego też praktycznie co roku wprowadzają na rynek nowe, innowacyjne produkty i technologie.

Aby móc dzielić się zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem, firma Botament połączyła siły z Fachman. Wynikiem ich współpracy są certyfikowane szkolenia Botament-Fachman, gdzie, prócz teorii, szkoleniowcy przekazują też praktyczną wiedzę.

Czego nauczysz się na szkoleniu w Katowicach?

Wszystkie szkolenia, nie tylko te, które odbędzie się 6 marca w Katowicach, podzielone są na 3 moduły szkoleniowe.

\

Tematem modułu szkoleniowego nr 1 jest klejenie fugowanie płyt wielkoformatowych. Na szkoleniu dowiesz się m.in. o innowacyjnej technologii Air Flow Control.

Z kolei moduł szkoleniowy nr 2 jest poświęcony w całości rozwiązaniom stosowanym przy budowie balkonów i tarasów. Dowiesz się z niego o nowym produkcie – taśmie uszczelniającej Botament Portalband. Na szkoleniu zostanie również poruszony temat izolacji reaktywnej czy klejenia płytek M 29 HP.

Głównym zagadnieniem modułu szkoleniowego nr 3 będzie beton dekoracyjny Betonoptik. Specjaliści Botament-Fachman opowiedzą Ci o jego ponadczasowym wyglądzie i o tym, jak za jego pomocą można indywidualnie kształtować powierzchnię we wszystkich pomieszczeniach.

Dołącz do silnej grupy wykonawców doskonalących się w ramach programu EKSPERCI DAGMA.

Gdy firmy Botament i Fachman nawiązały współpracę, zależało im na zbudowaniu silnej grupy wykonawców, którzy w swojej pracy wykorzystują nie tylko wiedzę techniczną, ale też specjalistyczną chemię budowlaną. Ty również możesz dołączyć do tej grupy, jeżeli opisana powyżej tematyka Cię interesuje skontaktuj się z Biurem Obsługi Inwestycji DAGMA.

Firma DAGMA oraz Botament nie pobierają opłat za uczestnictwo w szkoleniach. W przypadku rezygnacji, Botament zastrzega sobie jednak prawo do pobrania opłat za koszty organizacji.
Zostaw kontakt, Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe

Imię:

Email/Telefon:

Wiadomość:Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.