Planches de Rex – najpiękniejsze płytki drewnopodobne | DAGMA

Blog


Planches de Rex – najpiękniejsze płytki drewnopodobne



 

O tym, dlaczego płytki drewnopodobne to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzaju pomieszczenia, pisaliśmy już w poprzednim artykule. W dzisiejszym tekście chcielibyśmy się skupić na jednej, konkretnej kolekcji – Planches de Rex. 

Dlaczego najnowsza kolekcja włoskiej firmy Rex jest warta uwagi? Jakie propozycje kolorystyczne możesz u nas znaleźć? Więcej informacji na ten temat w artykule.

 


Elegancja i funkcjonalność w jednym


Planches de Rex to jedna z najnowszych propozycji włoskiej firmy Rex Ceramiche. Marka utożsamiana jest na całym świecie z elegancją oraz najwyższą jakością wykonania. W swoich projektach producent nie tylko wyznacza trendy kopiowane później przez konkurencję, ale również wykorzystuje absolutnie najnowszą technologię w procesie produkcji. Nie inaczej jest w przypadku Planches de Rex.  To wykonane z najwyższą precyzją płytki drewnopodobne, których największym wyróżnikiem jest wyjątkowy jak na płytki drewnopodobne format – 80x80.  Oczywiście, kolekcja jest również dostępna w tradycyjnych rozmiarach : 20x180, 20x120 czy imponujące 26,5x180.

Planches de Rex dostępne są w 5 odcieniach – Amande, Miel, Noisette, Perl i Choco. Szeroka oferta kolorystyczna sprawia, że kolekcja doskonale nadaje się zarówno do wnętrz, w których panować ma ciepły jak i surowy klimat, każdemu pomieszczeniu nadając niepowtarzalny charakter.



Kolejną zaletą Planches de Rex jest różnorodność możliwości ich ułożenia. Producent proponuje aż 5 sposobów, począwszy od tych bardziej tradycyjnych, nawiązujących do klasycznego układania drewna, aż do znacznie bardziej awangardowych. Zaprezentowane poniżej sposoby ułożenia można oczywiście z powodzeniem wykorzystać układając również inne płytki drewnopodobne:



 

Rex – marka dla wymagających użytkowników

Włoska marka Rex tworzy swoje produkty z myślą o wymagających klientach, którzy cenią nie tylko design, ale też stawiają na najwyższą jakość wykonania. Dlatego też firma w swoich projektach zwraca ogromną uwagę na detale, a ich produkty często inspirowane są naturalnymi materiałami. 



 

Do każdego pomieszczenia w domu i na zewnątrz

Planches de Rex, podobnie jak inne płytki drewnopodobne, można wykorzystać w prywatnych, jak i publicznych przestrzeniach. Doskonale prezentują się m.in. w łazienkach, salonie, w kuchni czy na tarasie. Coraz częściej wykorzystywane są w najlepszych hotelach i restauracjach na całym świecie ze względu na doskonałe odwzorowanie koloru i faktury naturalnego drewna.

 
Zostaw kontakt, Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe

Imię:

Email/Telefon:

Wiadomość:Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.