Parmigiana con Piemme w dniach 16.07-08.09 w Dagmie | DAGMA
Blog

Parmigiana con Piemme w dniach 16.07-08.09 w Dagmie

Serdecznie zapraszamy na największą w południowej Polsce, wyjątkową ekspozycję płytek Ceramiche Piemme oraz Valentino. W okresie wakacyjnym w naszym salonie można przekonać się na własne oczy, dlaczego to właśnie grupa Ceramiche Piemme została wybrana przez dom mody Valentino do współpracy, której owocem są przepiękne kolekcje płytek ceramicznych sygnowanych logo włoskiego projektanta.

Ceramiche Piemme jest znana między innymi z tego, że posiada w swojej ofercie największą liczbę płytek dekoracyjnych, do których w ostatnim czasie dołączono modne dekory metalizowane oraz pozłacane. Odwiedź nas w dniach 16.07-08.09 i poznaj najpiękniejsze kolekcje tych wyjątkowych marek, takie jak między innymi:

 

(kliknij na obraz, aby wyświetlić katalog)

Lithostone

 

Fleur de Bois

 

Uniquestone

 

Fragments

 

Incipit

 

Bits & Pieces

 
Zostaw kontakt, Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe

Imię:

Email/Telefon:

Wiadomość:Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.