Łazienka z charakterem – nie bój się kolorów! | DAGMA
Blog

Łazienka z charakterem – nie bój się kolorów!

W ostatnich latach wpadamy w lekką rutynę i schematyczność, jeśli chodzi o kolory dobierane do wykańczania naszych łazienek. Po erze intensywnych barw przeszliśmy do stonowanych szarości, drewna i bieli. Warto jednak postawić na drobne dodatki o intensywnych odcieniach lub atrakcyjnych wzorach, aby ożywić pomieszczenie i dodać mu wyrazistości. Szalone dekory, płytki lastriko czy ozdobne listwy – zabawa z kolorami jest na wyciągnięciu ręki! W artykule pokażemy Wam kilka wizualizacji i pomysłów na to, jak stworzyć łazienkę z charakterem.

Płytki lastriko

Już w naszym ostatnim artykule mogliście zobaczyć, że płytki lastriko z hukiem wróciły do łask i cieszą się niesamowitym powodzeniem zarówno u klientów indywidualnych, jak i dekoratorów. Ich nowa odsłona w postaci wysokiej jakości płytek ceramicznych występuje w przeróżnych kolorach i gramaturach. Dzięki temu możemy bez problemu znaleźć płytki lastriko, które wpasują się w klimat zaplanowanej przez nas łazienki.

W naszej ofercie mamy kilka topowych linii płytek lastriko, najpopularniejszą i zdecydowanie najbardziej barwną jest Florim / Casamood / Artwork. Do wyboru poza stonowanymi barwami mamy w tej kolekcji intensywny niebieski kolor, delikatną, lekko pastelową zieleń oraz biel z wyrazistymi akcentami błękitu. W połączeniu z gładkimi płytkami mogą stworzyć przepiękną ozdobną ścianę w naszej łazience lub wyróżnić zabudowane elementy takie jak wanna czy geberit.

Dekory ze wzorem

Kolejną opcją oferowaną przez rynek są płytki dekoracyjne. Zwykle ich barwy i wzory są bardzo intensywne, więc układane są one jedynie na fragmencie ściany lub na wybranych elementach, które można w ten sposób wyeksponować.

Można jednak wybrać spokojniejszą wersję kolorystyczną, stawiając jedynie na charakterystyczny, ozdobny wzór. Taki szeroki wybór oferuje nam kolekcja Ascot / Wonderwall. Wszystkie kolory tęczy i różne motywy, które wyglądają ciekawie zarówno zestawione kontrastowo, jak i tworzące harmonijną całość.

Warto również wspomnieć o kolekcji Provenza – Karman, jej bazą są w prawdzie stonowane kolory, na których pięknie prezentują się estetyczne wzory. Linia tych płytek wzbogacona jest jednak o elementy dekorów w intensywnych kolorach. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują jedynie drobnego przełamania spokojnej całości!

Kolorowa armatura

Nie tylko płytki mogą tchnąć trochę życia do naszej wymarzonej łazienki. Co więcej, są też rozwiązania dla osób, które chciałyby ożywić już wcześniej wykończone pomieszczenie, bez konieczności skuwania połowy pomieszczenia. Postawmy na nowoczesną, kolorową armaturę!

Marka Tres przygotowała specjalną, nowoczesną linię Study Exclusive, która oferuje baterie prysznicowe, wannowe i ich zestawy we wszystkich kolorach tęczy! To szczególna gratka dla osób, które przepadają za pastelowymi barwami.

 
Zostaw kontakt, Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe

Imię:

Email/Telefon:

Wiadomość:Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.