La Roche di Rex – płytki wielkoformatowe w promocyjnej cenie! | DAGMA
Blog

La Roche di Rex – płytki wielkoformatowe w promocyjnej cenie!

Szukacie urzekających naturalnością płytek, które są eleganckie i charakteryzują się najwyższą jakością wykonania? Wszystkie te wymagania spełnia kolekcja La Roche di Rex. Duże zainteresowanie ze strony klientów skłoniło nas do zorganizowania specjalnej akcji promocyjnej na płytki w formacie 120x240cm. Więcej szczegółów w dalszej części tekstu.

Specjalna promocja na płytki La Roche di Rex

Już teraz trwa promocja na płytki La Roche di Rex! Inspiracją przy tworzeniu kolekcji były naturalne właściwości i wygląd kamienia. Sama kolekcja promowana jest mottem: The charm of time in modern design, co w wolnym tłumaczeniu oznacza: Urok czasu w nowoczesnym designie.

Kolekcja: La Roche di Rex

Kolor: ecru

Powierzchnia: Smooth

Cena: 269 brutto/m2

Gdzie: w salonie Format2 w Katowicach

Czas trwania: Akcja trwa do wyczerpania zapasów

Dlaczego warto wybrać La Roche di Rex?

La Roche di Rex to idealne rozwiązanie do wnętrz urządzonych z elegancją i w nowoczesnym stylu. Płytki doskonale sprawdzą się w salonie i kuchni, ale też można je wykorzystać w łazience. Tworząc kolekcję producent starał się połączyć klasykę oraz współczesny design. Jeśli więc planujesz stworzyć wnętrze, które łączy w sobie te dwie cechy, wybierz La Roche di Rex.
Zostaw kontakt, Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe

Imię:

Email/Telefon:

Wiadomość:Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.