DAGMA FORUM – spotkanie młodych architektów | DAGMA
Blog

DAGMA FORUM – spotkanie młodych architektów

Już w ten piątek, 14 września, odbędzie się DAGMA FORUM. Wydarzenie skierowane jest do młodych architektów, którzy chcą w na luzie porozmawiać o tym, co ciekawego dzieje się w branży, a przy okazji miło spędzić czas. Sprawdź, jakie atrakcje czekają na Ciebie.

Porozmawiajmy o architekturze i designie

DAGMA FORUM to doskonała okazja, by spotkać się w szerszym gronie architektów i porozmawiać o branży oraz miło spędzić czas. W programie nie znajdziesz nudnych prezentacji, czy długich przemówień. To spotkanie młodych architektów, podczas którego porozmawiamy o granicach kompromisu w architekturze oraz poruszymy temat najnowszych trendów i przyszłości branży wyposażenia wnętrz.

Nie samą jednak architekturą człowiek żyje, dlatego też przygotowaliśmy szereg atrakcji. W programie m.in.:

- kino plenerowe – na ekranie Archikosmos, dokumentalny film o katowickiej, modernistycznej architekturze;

- dobra muzyka – elektroniczne brzmienia na najwyższym poziomie;

- pyszne jedzenie – w menu śląski street food.

Spotykamy się w ten piątek, 14 września, o godzinie 18-stej na ulicy Pszczyńskiej 15 w Katowicach. Jeśli chcesz wziąć udział w DAGMA FORUM, zgłoś swoją chęć uczestnictwa, klikając ten link https://dagmaforum.evenea.pl/kod-dostepu i podając kod: DAGMAFORUM

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Do zobaczenia!
Zostaw kontakt, Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe

Imię:

Email/Telefon:

Wiadomość:Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.