Jak dobrać kolor płytek do łazienki? | DAGMA
Blog

Caponata w Dagmie w dniach 02.07.-30.08

Koniecznie odwiedź największą w południowej Polsce ekspozycję płytek Cerdomus. To fabryka, której znakiem rozpoznawczym jest mnogość i różnorodność. Jeżeli marmury, to nie jedna czy dwie serie, ale pięć, niespotykane gdzie indziej formaty, np. 7,4x30, 20x120 czy 20x60, kilka wykończeń powierzchni, obok   

Jak dobrać kolor płytek do łazienki?

Wybór odpowiednich płytek do łazienki nie jest prostym zadaniem. Każdy, kto kiedykolwiek ich szukał, wie, że od nadmiaru pomysłów, kolorów i wzorów może zakręcić się w głowie. Jest to jednak bardzo ważny element wystroju wnętrza łazienki. Jak więc wybrać płytki do łazienki w odpowiednim kolorze?   
Zostaw kontakt, Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe

Imię:

Email/Telefon:

Wiadomość:Administratorem danych osobowych podanych powyżej jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478) przy ul. Pszczyńskiej 15. Podane wyżej dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu w związku z oferowaną usługą. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Prawnie uzasadnionym interesem przetwarzania jest marketing bezpośredni towarów lub usług administratora danych lub producentów rozwiązań i usług znajdujących się w ofercie administratora. Podanie ww. danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („Prawo do zapomnienia”), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Podane wyżej dane będą przetwarzane do czasu wyrażenia sprzeciwu przez osobę, której dane dotyczą. DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: iod@dagma.pl.